| M13 a întrebat:

Cunosc o fata din tabara de doua saptamani. Dupa o zi dupa ce s-a terminat tabara i-am spus ca o plac. Ea mi-a zis ca si ea ma place. I-am propus sa ne intalnim weekendul trecut dar a zis ca este plecata. Joi am intrebat-o daca este plecata in weekend. A vazut mesajul din prima zi dar nu a raspuns. Azi i-am spus ca mi-e dor de ea si ca vreau sa ne intalnim. A vazut din nou mesajul dar nu mi-a mai raspuns nimic. Credeti ca si.a gasit pe altcineva? pls ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a dat seama fata ca esti unu atât de plictisitor care nu are ce face 2 weekend uri decât sa o vadã pe ea, nu cautã pe cei ca tine ii vrea pe cei atât de ocupati care au o viatã si se mai vad cu alte fete, adicã sa fi preselectiv(gagicar mai pe româneste)
Cand ai mai trimis 2 mesaje una dupã alta si-a dat seama deja ca esti si obsedat de ea, incât ai face cam orice sa fi cu ea impreunã.

Dupã ce te-ai vazut cu ea in tabãra ar fi trebuit sa o lasi pe ea sa-ti de-a mesaj, cam 10-14 zile(1-2 saptãmâni) sa uiti de ea, doar dupa sa o chemi intr-un weekend dupã 2 saptãmâni sa nu isi fi dat seama cã esti unu care ar da orice doar sa o vadã pe ea, ar fi trebuit sa o faci sa se simta ca ultima cur*ã, asta ar fi atras o la maxim.

| M13 explică (pentru anonim_4396):

Banuiesc ca ai dreptate...

| anonim_4396 a răspuns (pentru M13):

O lasi in pace, daca iti trimite ea mesaj iti arãti putin dezinteres, raspunzi greu la mesaje si dacã vrei sa o mai inviti undeva o faci cu o programare din timp, de exemplu nu saptãmânã aceea si cealaltã, si rupi contactul cu ea intre timp.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand o planifica, sa-i scrie: pot numai miercurea viitoare, ca maine ma intalnesc cu Ana, vineri cu Nina, sambata cu Violeta, duminica merg la ziua Zambilei, luni e randul Linei, marti ma odihnesc pentru intalnirea cu tine.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Ii mai spui? Sa ii dai explicatii? O lasi sa isi facã griji. "Oare cu cine e? Ce face? Unde este?"
Vad multe relatii in care unii le explica tot ce fac in fiecare zi, un fel de rezumat al zilei. Sa-mi bag **** nu am vazut ceva mai penibil de atât. laughing

9 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu e obligatoriu sa-si fi gasit pe cineva: pur si simplu nu mai vrea sa aiba o relatie cu tine. Motive? O suta si unul de motive.
Am mai spus-o: dupa tren si femei sa nu alergi niciodata: vin altele.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca doar iti da cu seen mai mult ca sigur si-a gasit pe cineva intre timp.

| MariaShk1 a răspuns:

Las-o laughing

| AnaB14 a răspuns:

Ciudat...(părerea mea) dar cred că a spus că te place că sa o lași în pace, gen.
Daca te-ar fi plăcut cu adevărat ți-ar fi răspuns din prima și ar căuta sa se întâlnească cu tine.

| M13 explică (pentru AnaB14):

In prima saptamana ea mi-a zis ca ii este dor de mine, nu stiu ce sa cred.