| Smeck15 a întrebat:

big grin

Am si eu o intrebare.
Cum se Foloseste ARDMAX KEYLOGGER?
adica sa il trimit. happy
Sa pot afla parola lu cineva de ex la Yahoo messenger. sau alte jocuri online. ETChappy.
Nu vreau rasp de genu : [lasa-te de furatoh go on]
si inca ceva. Scuzati CATEGORIA big grin[este cea mai vizitata.]

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Oi fi tu smecheras, dar nu tine.cu toate scuzele.Du-te la categoria respectiva.cred ca ai 15 ani.si nu mi se pare corect ca sa te ajute cineva la aceasta categorie. Asa sunt regulile pe TPU, si regulile trebuie respectate, nu incalcate.

| generic a răspuns:

Nu v-ati saturat sa trimiteti intrebari necorespunzatoare acestei categorii? Mai terminati cu asta, ca suciti tot TPU asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il atasezi la un alt fisier si il trmiti persoanei, dar las-o balta, si cel mai ratat antivrus detecteaza asta...