| mihairo1234 a întrebat:

Daca geme de placere si urla la mine sa ma opresc in timpul actului sexual inseamna ca are orgasm? Sau? La un moment dat a zis gata, nu mai pot, mi-a ajuns. Inseamna ca i-a placut sau nu? Astept pareri, mai mult de la fete care stiu ce simt.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Cu faza "Daca geme de placere" ti-ai dat singur raspunsul.

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că ești varză și NU îi place deloc! Sau poate i-a plăcut și trebuie să-și revină.
De un' să știm noi?!?

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, inseamna ca i-a placut si momentan nu mai vrea.

| HazelEyes77 a răspuns:

Cel mai probabil de placere dar mai bine o intrebi pe ea si astfel stii sigur.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Automat daca geme, geme de placere.

| ionyspartan a răspuns:

Poate fi din cauza placerii sa spuna ca ai ajunge, in acest caz poti continua. Dar la fel se poate ca dupa cateva orgasme sa se usuce si in acest caz spune ca nu mai poate deoarece ai produci durere. Doar tu insu-ti poti sa i-yi dai seama care din aceste doua variante este