| DjSteelSex a întrebat:

Daca o fata ramane însărcinată dupa cat timp simte ceva? Am facut sex si cand mi am pus prezervativul pe penis aveam putina sperma pe mana...adica întinsă cum am fost excitat. Poate sa raman din foarte putin?

Răspuns Apreciat de Editori
| corbulalbrosu a răspuns:

Sarcina NU se poate forma ORICAND, ORICUM si/sau IN ORICE CONDITII. In mod obligatoriu trebuie sa fie indeplinite 2 conditii strict necesare. In primul rand sexul sa fie intretinut intruna dintre zilele PERIOADEI FERTILE a ciclului menstrual si in al 2-lea rand trebuie ca sperma sa ajunga IN VAGIN in mod absolut sigur chair si daca cantitatea este extreme de mica. Doar in aceste conditii se poate forma o sarcina. Aproape intotdeauna unicul/singurul ''simptom''/indiciu de sarcina se manifesta prin neinceperea menstruatie. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil.

| sofisis a răspuns:

Primul semnal poate fi sangerarea de nidatie. Are aspect rozaliu sau foarte maro. Apare cam la 7-10 zile de la actul sexual. Apoi poate fi lipsa menstruatiei. Apoi simptomele propriuzise, daca apar, apar cam la 5-6 saptamani de la formarea sarcinii.

| sofisis a răspuns (pentru sofisis):

Si da, poate sa ramana din foarte putin.

| Shimozukushiki a răspuns:

Nu poți rămâne însărcinat dacă ești băiat, ce niaba de întrebări handicapate puneți?