| Mijai9050 a întrebat:

Dau funda! Ce părere aveți despre relațiile dintre colegii de clasă? M-am gândit să scoți colega la un suc, ceva dar mi-e frica că dacă lucrurile evoluează, devine ceva serios și după ne despărțim va trebui sa o vad 4 ani până la terminarea liceului..Mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bă da, e cam nasoală senzația dacă vă despărțiți dar va trebui să fiți în continuare în aceeași clasă dar e o experiență interesantă

| Sofer a răspuns:

Cu o fata din alta clasa merge. E aiurea sa fiți amândoi în aceeasi clasa.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu-ți mai bate capul cu fetele că sunt Imposibile. Nu știu nici ele ce vor

| Anonima163333 a răspuns:

Nu mi se par ok relatiile intre colegi.Cel putin pentru mine nu a fost ok.
Daca vrei sa fii cu o fata din clasa, spune-i de la inceput ca dupa ce va veti desparti, ai dori sa ramaneti prieteni.
Succes!

| TAMARA2007 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. daca simti ceva pentru ea ar trbuii sa ii spui deoarece mai tarziu sunt sanse sa regreti

| mimilele3051849 a răspuns:

Nu mi se par ok. am avut ceva de genul..in grupul meu de prieteni, am fost cu un baiat dar dupa o luna ne am despartit si se poarta foarte ciudat..si ceilalti inca vor sa fim impreuna.