| Cornel4522 a întrebat:

de cateva luni bune imi place de o fata, este in clasa cu mine. In clasele anterioare eram "fratiorul" ei (mai exact in clasa a 6 a), dar cand a inceput clasa a 7 a cumva fara sa-mi dau seama eram indragostit de ea(si am realizat ca "uitase total faza cu "fratiorul")... si inca sunt dupa un semestru, si nici nu as vrea sa-i spun, macar prieteni sa ramanem, pentru ca multi baieti o plac si ii fac poze si fac schimb e cam ciudat, si nu vreau sa ma creada un pshihopat ( nu ii fac poze si schimb sa fie clar :/ ), suntem cei mai scunzi din clasa ( sunt al 4 cel mai scund iar ea a2). Vorbim pe facebock, mai demult si pe skype acum (din semestrul 2 )nu. In weekend stam si vb pana la 2-3 noaptea, nu stiu... Aveti sfaturi? sa incerc sa nu incerc, oare ma place? (poate mai multe detalii aici). Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Sfatosul2012 a răspuns:

Incearca sa i spui ce simti. Nu prea vad ce ai a pierde. Oricum mai rau decat esti acum nu ai cum sa fii.winking