| Adri2000 a întrebat:

Salut TPU! De ce în timpul actului sexual în poziția "Misionarul" iubita își ridică bazinul/burta în sus?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea?

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este o intrebare pe care o poti pune doar fetei tale, fiindca noi nu avem idee de ce unii fac ceva si alti nu, cand au sex.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil pentru ca penisul sa atinga zona superioara a vaginului mult mai bine, si poate face asta involuntar din cauza placerii. Pe langa asta, tot pe partea superioara se afla si asa zisul punct G, si posibil ca vrea o stimulare mai buna in acea zona.

Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Adolf8 a răspuns:

Pentru plăcere, asta este sexul și iubirea în 2.

| SeniGo a răspuns:

Si de ce intrebi pe noi de ce iubita ta se pune in anumite pozitii in timpul sexului? Intreab-o direct pe ea