| SteauaFermecata402 a întrebat:

De ce spun multi ca nu exista iubire la 12-13 ani? Si daca vezi ca sunt doi si au 12-13 ani toti incep sa judece si rahaturi d-astea.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca nu există, clar. Este ca o joacă cu papusile.

| RAY a răspuns:

Exista dar e doar o joaca amicala atat

| SilentRain a răspuns:

La 12 ani ești încă un copil și nu ești capabil sa deosebești adevărată iubire de asa zisele "relatii"
O sa vezi lumea aftel cand o sa mai crești

| ywar a răspuns:

Iubire la 12-13 ani? Exista hormoni la varsta aceea.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pentru ca aia e doar o joaca de copii.
Nu-i iubire in adevaratul sens al cuvantului.

| Crackman a răspuns:

Pai la varsta aia in mod normal ar trebui sa fie joaca, nu dorinta de relatie. Ei nu sunt dezvoltati deloc psihic sau fizic. De aia majoritatea ii judeca, exista o diferenta de generatii una cu obinuintele de atunci si voi astia mai mici cu prostiile americane happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știți voi la 12-13 ani ce e aia iubire adevărată. Sunteți doar atrași fizic, e o joaca pentru voi copilașii.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexxiax98 a răspuns:

Ce iubire sa existe la varsta aia? Ei doar se plac, nu se iubesc. Sa iubesti nu inseamna doar sa-ti placa parul lui sau al ei. Iubirea e ceva foarte complex, vad ca nici tu nu prea intelegi, din moment ce pui intrebarea astfel.

| Rrrtttytygds a răspuns:

Adevărul e ca dacă ai acesta vărsta și poate experimentezi pentru prima data sentimentul de atracție fata de sexul opus ai putea crede ca ai găsit dragostea adevărată, ca e un sentient unic, si toti trecem prin etapa aceasta. dar cu trecerea timpului și acumularea experienței Îți dai seama ca o sa ai alte standarde, ca întâlnești peroane care îți trezesc sentimente care inainte nu le-ai experimentat, și nu se mai tratează doar de atracție sexuala, cI de sentimente mult mai profunde.

| AlecsPuiuTau a răspuns:

Mai bine du te si joaca te minecraft sau roblox

| SteauaFermecata402 explică (pentru AlecsPuiuTau):

Mai bine nu ai comenta prea mult.

| AlecsPuiuTau a răspuns:

Mai bine joaca te minecraft