| anonim_4396 a întrebat:

de ceva timp prezint niste bubite mici si albe, sunt destul de multe, mi-am dat seama ca sunt Fordyce spots pe pielea penisului de la baza spre cap, iar sub cap sunt niste bubite mici si albe prezente doar pe partile capului de sub.
Vor trece singure, daca da, cam peste cat timp?
As putea sa le mai diminuez cu ceva home made, spirt sau alte zvonuri?
Tin sa mentionez ca am 17 ani si bubitele astea ma ingrozesc.

1 răspuns:
| Constantin356889 a răspuns:

Stai liniștit frate am și eu la fel că tine și am 16 ani ele o sa se duca după ce faci ...cu o fata așa sunt ele