| abstract3D a întrebat:

De curand am luat un telefon samsung SGH-G600 iar cand vreau sa pun parola la mesaje sau altceva imi apare(introduceti parola) thinking oare de ce face acest lucru? ca eu nu i-am pus nici-o parola mentionez ca telefonul nu este nou este luat la mana a2a. Un sfat va rog mersi,

1 răspuns:
| crazyfun a răspuns:

Problema e urmatoare: telefoanele in general au puse coduri de la inceput, din fabrica, iar acesta este 0000, uita-te in instructiuni la Securitate si acolo scrie ca asta e codul... funda