| mariuscdrz a întrebat:

De curând i-am facut iubitei mele un sex oral, a fost prima data cand i-am facut sex oral la aceasta fata. Faza este ca am simtit un miros puternic, de pește, care imi displacea si ma oprisem din a-i face sex oral acesteia intr-un mod mai subtil, ca sa nu isi dea seama motivul. M-am simtit foarte ciudat, pana acum nu mi se întâmplase asemenea lucru. Pana acum, toate fetele la care le-am facut sex oral, aveau un miros placut, fresh, dar la actuala iubită nu am simtit vreun miros plăcut. Credeti ca actuala iubită a mea are vreo infectie genitală sau asa este normal sa miroasă? Rog seriozitate si fara mistouri.

15 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Spune-i sa se spele inainte.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Cel mai probabil are o infectie bacteriană si de acolo provine si acel miros specific de pește, trebuie sa o vada un ginecolog si sa i dea tratament, ce varsta are fata? Dar tu?

| mariuscdrz explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fata are 19 ani, eu am 20 de ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-un mod cat se poate de ''elegant'' si subtil, va trebui sa-i dai de inteles ca ''pasarica'' ei are un miros mai aparte. Probabil ca procedand asa, isi va da seama/va intelege ca de fiecare data inainte de o intretine o repriza de petting trebuie neaparat sa-si igienizeze intreaga zona vulvo-anala. Sanaate!

| Emilian65 a răspuns:

Asta o fi mirosul specific al ei.

| Sofer a răspuns:

Poate iubita ta nu s-a spălat recent și de asta și mirosul. Mergi cu ea și faceți un duș și încercați din nou.

| Eireann a răspuns:

Anumite alimente pot influenta mirosul si gustul din acea zona. Fumatul, alcoolul, produsele lactate si prajelile pot influenta in mod neplacut pe cand fructele si legume me proaspete au un efect bun. Se spunea ca ananasul e cel mai eficient.

| JustStitch a răspuns:

Tocmai pentru a evita și dățile viitoare acel miros de peste insuportabil va recomand
cu drag sa încercați dusul împreună, cu apă și săpun. Asa macar sti ca sunteți fresh amândoi. O zi bună!

| Silwian a răspuns:

EEE o sa te obisnuiesti cu timpul. trebuia sa o intrebi daca a mancat peste... apropo a usturoi nu mirosea?

| mariuscdrz explică (pentru Silwian):

Cum adica sa ma obișnuiesc cu timpul? Eu sper sa nu fie nevoie de asta laughing))
Pana acum toate fetele la care le-am facut sex oral, aveau un miros si un gust foarte plăcut. Doar la actuala iubită am întâmpinat aceasta problemă. laughing)

| mariuscdrz explică (pentru Silwian):

Sper ca in viitor sa numai dau de aceasta problemă. happy

| elaventurero a răspuns:

laughing))))))))
Imi amintesc la fel cand eram mai mic si mi s-a intamplat asta chiar i-am spus acelei tipe dupa si ne-am amuzat copios laughing)
Sunt multe glume pe seama asta. Nu e neaparat ca nu e spalata jos.

| mariuscdrz explică (pentru elaventurero):

Exact, faza cu spălatul, ca fata nu este spalata jos, ca nu are o igiena precara, este o aberatie. Eu o cunosc foarte bine pe aceasta fata si ea se îngrijește foarte mult și are o igienă foarte precară. Eu doar ma gandeam sa nu aiba vreo infecție vaginală.

| alekcsandru11 a răspuns:

Ce crezi ca poate sa fie? daca nu se spala.

| DoctorulSikeBici1998 a răspuns:

A mancat peste in ultimile zile?