| 2PacAlive a întrebat:

De curand m-am indragostit de o faa.Noi am fost cei mai buni prieteni in trecut... pana la o cearta in care nu am mai vorbit timp de 4 luni cred, iar cat timp eram certati un prieten de-al meu a inceput sa stea cu ea, iar acesta ia devenit cel mai bun prieten.Prietenul meu care se intelege cu ea ia daruit de curand un lantisor iar eu am inceput din nou sa vorbesc cu ea si i-am daruit o sapca de la Monster una din sapcile mele preferatesi mi-am cerut scuze pentru trecut dar ea continua inca sa stea cu acel prieten. Vreu niste sfaturi pentru a o putea. recucerii sa spun asa. (e timida)

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu te uita tu cu ce ia dăruit el fetei, tu o poți cuceri fără cadouri sau mai știu eu ce.
Când te întâlnești față în față cu ea spune-i cât de rău îți pare că v-ați certat și cere-ți scuze.
Fii tu însuți și totul va fi bine, te descurci tu.

O zi superbă îți doresc.

| FLuturas1albastru4 a răspuns:

Iaa si di greu

| yutsa a răspuns:

Dar din ce cauza v-ati certat? Daca nu a fost grav atunci daca mai tine la tine eu zic ca te va accepta. Cere-i scuze spune cat de rau iti pare.Si eu nu cred ca vei reusi sa o cuceresti cu cadouri doar daca vrea sa profite de ``amabilitatea`` ta.

| 2PacAlive explică:

Fata * laughing