| AnonimHD a întrebat:

De data asta problema sta cam prost.
Sa va povestesc. O fata la inceput care nici nu o cunosteam a spus ca ma place. ne-am imprietenit ajungand cei mai apropiati prieteni dar faza e ca ea avea o relatie. Nu de mult ( 1 saptamana ) s`a despartit de prietenul ei dupa 2 luni de relatie a inceput sa planga sa se taie pe maini etc iar eu am consolat`o ca un bun prieten. Dupa o zii am iesit la plimbare cu ea si niste prietene de ale ei. plimbandu`ne totul a venit de la sine si ne-am sarutat.
De cateva zile nu ne mai bagam in seama, nu are tupeu sa mai dea ochii cu mine mi-a dat si ignor... Oare ce s-a intamplat?!
Astazi mi-as lua inima in dintii si as intreba`o daca ar vrea sa avem o relatie dar problema e ca nu stiu ce sa fac.
Multumesc ca va`ti obosit sa cititi aceasta poveste si astept niste sfaturi din partea voastra, funda!

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

E cam teribilista fata.catamai tragedia pe ea. o doamne!
sunt total de acord cu Iceman. daca te vroia nu se indeparta de tine, ci din contra, se apropia.
se poate sa treaca printr-o perioada mai dificila, in care sa simta nevoia sa stea singura si sa se gandeasca bine la ce are de facut mai departe.se poate sa nu te vrea, sa isi fi schimbat parerea pe parcurs.problemele si posibilitatile pot fi multiple.
importanta in acest moment nu este cauza, ci faptul ca tu nu trebuie sa faci absolut nimic.crede-ma pe cuvant, ca sunt fata nu de alta. daca te va vrea, in orice calitate si ca iubit sau doar amic, va relua ea legatura cu tine.sunt cat se poate de convinsa de asta.nu face nimic acum, lasa-i timp sa mediteze asupra problemei. daca nu da nici un semn...banuiesc ca asta inseamna ceva, nu? inseamna ca te refuza. abia atunci poti sa o intrebi de ce a facut asta.deocamdata lasa lucrurile asa. e cel mai bun lucru pe are poti sa il faci.de ce? pentru ca daca nu o lasi acum in pace poate se va simti sufocata si atunci nu vei reusi decat sa o indepartezi si mai tare, nu sa o apropii de tine.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta a facut misto mai omule, daca vroia sa fie cu tine nu iti dadea ign si te baga in seama, daca crezi ca merita sa vb cu o nenorocita ca ea tu decizi

| lOllipOp a răspuns:

Pai ea nu se simte in stare de o noua relatie. daca facea toate acele lucruri de cand s-a desp.de prietenul ei.(se taie p maini si etcbig grin). Eu cred ca te-a sarutat ca sa se razbune pe el:-s.
Mai bine o lasi in pacehappy, daca va vrea ceva cu tine si va simte ca trebuie sa-ti dea niste explicatii o va facewinking. Are nevoie de timphappy.

pa, pawave

| Bianca123 a răspuns:

Sun-o daca ai numarul ei de telefon daca nu iti raspunde sun-o de pe numar ascuns (#31#) si vorbeste cu ea daca nu iti rasp du-te la ea acasa si vorbeste cu ea funda?

| casandra2222 a răspuns:

Pai oate so fi impacat cu fostul iubit funda?