| Inpulse a întrebat:

de ieri ma doare foarte tare "oul" drept (Va rog nu radeti) si nu stiu de la ce poate fi, am 12 ani
(Doar raspunsuri serioase)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Uneori pur si simplu ''din senin'' fara sa existe vreun motiv catusi de cat plauzibil, se instaleaza o durere destul de intensa in unul sau ambele ''ooute''. Parte buna in astfel de situatii are sunt ''cu totul inexplicabile'' o reprezinta faptul ca durerea de obicei dispare la fel de brusc si in mod neasteptat, asa cum a si aparut. Eventual poti incerca si folosi o compresa umezita cu apa rece aplicata peste testicule, care poate sa provoace un efect de ameliorare a senzatiei neplacute. Sanatate.

6 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Gigele las-o moarta. Te dor toate si de fapt nu te doare nimic. In primul rand ar trebui sa fii tu serios happy.

| Inpulse explică (pentru seth2016):

Nu inteleg ce e de ras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ti s-a spart oul si de aia te doare

| AnastasiaSt a răspuns:

Dacă nu ti trece deloc în câteva zile, spune le părinților și mergi la medic.

| Inpulse explică (pentru AnastasiaSt):

E deja a-2 a zii si a inceput sa ma lase

| gamiOS a răspuns:

Freacă-l cu mămăligă călduță, o să-ți treacă.