| DonyHD a întrebat:

de la un timp mi se stinge pc-ul asa singur si dupa aia numai pot sa il aprind, dar ramane beculetul ala aprins dinauntru si ala de la net. si trebuie sa il scot din priza si sa il bag iar ca sa porneasca. Ce poate sa fie? as fii recunoscator daca m-ati ajuta :d funda+voturi (scuzee de categorie)

7 răspunsuri:
| bobby1990 a răspuns:

In primul rand verifica sa nu ti se inginca tripla/priza in care ai bagat firul de la unitate. apoi uita-te daca cooler-ul pe procesor functioneaza. daca nu functioneaza du-l la un specialist pentru ca ti se poate praji procesorul

| kimy_6035 a răspuns:

Are virusi sh mie mi se intampla la fel sh am reinstalat windons-ul sh acum nu mai are nimicbig grin

| aL3xzz a răspuns:

Daca se restarteza si el merge dar nu se aprinde si ecranu monitorului sta ca si cum nu ar avea conexiune. poti avea cum am patiti eu. sau ars ramii; d dar nu poti stii sigur incerca sa faci rost de o placuta de rami sa faci un test daca nu merge nici asa dul la ginecolog big grin

| miha345 a răspuns:

Deci incearca sa il scoti din priza lasa-l 5 minute dupa baga-l in priza si dupa pornestel. daca nu functioneaza cheama un specialist.

| DjGeo13 a răspuns:

Your computer used to work but then he took an arrow to the knee!

| DonyHD explică (pentru DjGeo13):

Apropo, ce e cu gluma asta ca eu nu o inteleg? O vad mereu pe net la top comentarii pe youtube etc.adica stiu cum se traduce din engleza dar nu stiu ce vrea sa zica.

| Pooc a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel happy Eu am demontat unitatea si asa e si acum si merge fara probleme happy! Ciudat dar asa merge la mine!