| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp nu stiu ce sa mai fac. Imi place la nebunie de un baiat. Eu sunt in clasa a 5 si el in clasa a 6. Imi place foarte mult si numai la el ma gandesc. Dar din pacate pentru mine nu stiu ce sa mai cred in legatura cu ce simte el pentru mine. Prima oara am pus niste fete sa il intrebe daca vrea sa fie cu mine. El a zis NU. Dar chiar daca a zis nu, el tot se uita la mine cand ies in pauze, se uita fix in ochii mei cand ne privam de aproape. Si can atat dar nu stiu ce sa fac deoarece nu mi sa mai intamplat. El a fost impreuna cu o prietena de-a mea, dar ea s-a despartit de el. El s-a intalnit cu o fata in masina in drum spre scoala ( fata era o alta fata prietena de-a mea ), si ea l-a intrebat de ce nu vrea sa fie cu mine deoarece eu il plac foarte mult si ca vreau sa fiu cu el. El a raspunz zicand ca nu vrea sa fie momentan cu o fata. Prietena mea iar s-a intalnit in masina cu el si l-a intrebat de ce din nou. Iar de data aceasta el a spus ca nu vrea sa fie cu mine dar eu cred ca el ma place.

Deci. Ce sa fac si ce sa cred in privinta sentimentelor lui?

3 răspunsuri:
| Mariiaaa a răspuns:

Sunt aproape in aceeasi situatie, dar la mine e diferit cu clasele:eu a 7 a si el a a8 a, pot spune ca se binocleaza la mine dar nu da niciun semn, apropiete de el as face si eu asta dar din pacate sunt prea rusinoasa.
Mult noroc in continuare.>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai mare prostie a ta a fost sa pui ppe altcineva sa il intrebewinking nu trebuia sa faci chestia asta,ai ceva sa ii spui lasa emotiile(pan la urma stii ce se zice,, Incercarea moarte n-are") du-te chiar tu si spune-i ce ai pe suflet, da-i timphappy

| Lala_6184 a răspuns:

Am incercat si eu sa fiu cu un baiat, dar nu am avut curaj sa il intreb daca vrea sa fie cu mine.si am pus pe altcineva.Am facut o mare prostielaughing. Daca il iubesti intreaba-l chiar uhappyEu am incercat si asa am reusit sa nu mai fiu asa rusinoasahappyLasa rusinea acasalaughingbig grin