| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp nu stiu ce sa mai fac. Imi place la nebunie de un baiat. Eu sunt in clasa a 5 si el in clasa a 6. Imi place foarte mult si numai la el ma gandesc. Dar din pacate pentru mine nu stiu ce sa mai cred in legatura cu ce simte el pentru mine. Prima oara am pus niste fete sa il intrebe daca vrea sa fie cu mine. El a zis NU. Dar chiar daca a zis nu, el tot se uita la mine cand ies in pauze, se uita fix in ochii mei cand ne privam de aproape. Si can atat dar nu stiu ce sa fac deoarece nu mi sa mai intamplat. El a fost impreuna cu o prietena de-a mea, dar ea s-a despartit de el. El s-a intalnit cu o fata in masina in drum spre scoala ( fata era o alta fata prietena de-a mea ), si ea l-a intrebat de ce nu vrea sa fie cu mine deoarece eu il plac foarte mult si ca vreau sa fiu cu el. El a raspunz zicand ca nu vrea sa fie momentan cu o fata. Prietena mea iar s-a intalnit in masina cu el si l-a intrebat de ce din nou. Iar de data aceasta el a spus ca nu vrea sa fie cu mine dar eu cred ca el ma place.

6 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa lasi baietii si sa te duci la scoala! ca nu ti sa scrii!winking esti inca mica, davea ai si tu 10-11 ani,... pffffff eu la 16 am avut primul prieten hiar daca am avut nenumarate ocazii si mai devreme!
lasa baiatul, ocupa-te prima data de scoala!

| Allexis a răspuns:

Eu cred ca daca el a zis ca nu vrea sa fie cu tine, atunci NU VREA SA FIE CU TINE! Simplu. Lasa-l in pace, ocupa-te de invatat, ca asta ar trebui sa faci la varsta ta, si nu te teme, o sa ai timp si de baieti cand mai cresti.

| Virkno a răspuns:

Bai fata a zis ca nu te place ce vrei mai mult scuze cati spun dar daca baiatu nu te place n-ai cum sa-l faci sa te placa, si cand se uita la tine poate e o simpla coincidenta.

| Daiana_1431 a răspuns:

La varsta ta inca ma jucam si imi vedeam de scoala. nu te mai gandi atat la baieti ca o sa ai dupa generala macar toata viata inainte. cu copii precum tine, se prosteste tineretul

| Ada_3811 a răspuns (pentru Daiana_1431):

Imi pare rau, dar poti iubii la orice varsta happy si daca iubesti nu se prosteste tineretu, sa presupun ca tu ai avut primul prieten la 16 ani? rolling on the floor))))))))) oricum, este o intrebare veche, am 13 ani acum clasa a7a nu mai imi place de el, am trecut peste si am terminat cu cea mai buna medie din clasawinking tzeapaaaa; p

| DyNo a răspuns:

Daca el a zis ca nu te palace si ca nu vrea sa fie cu tine inseamna ca nu te place si ca nu vrea sa fie cu tine si gata. Si cum a spus si CezarTheBest e doar o coincidenta ca se uita la tine.