| AdiGap a întrebat:

De mult timp sunt complexat de inaltimea mea(1, 63),am 17 ani si nu am mai crescut in ultimul timp.

Problema mea este ca nu am avut in viata mea o prietena,toate fetele pe care le vad(sau le cunosc) prefera baieti mai inalte ca ele si in plus majoritatea fetelor sunt mai inalte ca mine...

Am incercat anterior, dar de fiecare data am fost respins datorita inaltimii mele cu replici "Esti prea mic! ...sau ooo, ce dragut e dar e prea mic..."

E adevarat ca fetele chiar urasc baietii mici de inaltime?

Răspuns Câştigător
| cryssu97 a răspuns:

Nu e deloc adevarat! Si chiar se intampla ca eu am fost cu un baiat cam de inaltimea ta. (Eu avand1'69)....majoritatea fetelor vor sa poata sa se ridice pe varfuri... exact ca in filme, insa sunt si fete care daca s-ar indragosti de tine sigur ai avea succes. Tot ce trebuie sa faci este sa incerci sa gasesti o satfel de fata.
P.S.=daca te prinzi cu mainile de barile alea de batut covoarele si stai agatat este posibil sa contribui la inaltime(un baiat a incercat si functioneaza)

5 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Nu, mie mi se pare dragut. Ideea e ca o fata se simte putin cam jenata atunci cand e mai inalta decat prietenul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevărat că fetele urăsc băieţii mici de înălţime. Într-adevăr, fetele preferă băieţi mai înalţi decât ele, după cum tu însuţi ai spus dar nu îi urăsc pe cei mai mici de înălţime.Caută să te uiţi la fete ca tine, sunt detule care nu depăşesc 1.60.
Eu zic să ai răbdare şi să încerci să te accepţi aşa.

Răspuns utilizator avertizat
| YuLyyan99 a răspuns:

Fetele se simt mai in singuranta langa baieti mai inalti decat ele.se simt protejate,,,

| Almoost12 a răspuns:

I know that feel bro.
Are balta pesti mici, if you know what I mean.