| DJSpook1 a întrebat:

de vreo 2 ani am un ghinion extrem de mare la orice prostii, pur si simplu nu am noroc. Imi place de o fata, dar desigur ea nu ma place, nu stiu ce sa mai mai fac, simt ca traiesc degeaba, ca nu o sa-mi gasesc jumatatea, vad zeci de cupluri, iar eu single, practic viata asta mi se pare de rahat!

2 răspunsuri:
| urseyul a răspuns:

Hei ce ai patit, nu exista noroc sau ghinion in relatie, totul depinde de modul tau de a o construi si intretine. Incearca mai intai sa te descoperi pe tine, ce calitati ai? ai putea folosi un talent de al tau in construirea unei relati? observa de unde se trage ghinionul si gaseste o solutie, stai linistit nimeni nu moare singur. capul sus si du-te la vanatoare!

| Alinuca776 a răspuns:

Sunt cam în aceeași situație, doar ca la mine e mai complicat ca eu fiind fata îmi place de o fata, far hai sa lăsăm asta. Observ ca ești dintr-o stare de depresie. Aceasta stare nu este foarte gravă încă...Dar trebuie să ieși din starea asta. Gândește.te ca nu numai în iubire poți să fi fericit. Găsește.ti un hobby, si gandeste-te ca tu ești cel mai bun. Încearcă sa îți pui gânduri pozitive în cap. Bafta multă!