| Legend123 a întrebat:

deci acum o saptamana aproape am bagat in seama pe facebook o fata de care imi place si am vazut-o la scoala. am vorbit un pic si am intrebat-o daca vrea sa ne cunoastem iar ea mi-a raspuns "da, ca potentiali prieteni". iar acum 3 zile ne-am vazut la scoala, ne-am salutat si seara m-a bagat ea in seama, am vorbit mult atunci, ieri la fel am vorbit cateva ore. si azi ne-am vazut la scoala si am stat o ora cu ea si i-am spus ca o plac si a spus ca si ea ma place si a acceptat si sa iesim la o intalnire, mi-a dat si nr de telefon. pana mea, nu stiu daca e o gluma de-a ei sau poate chiar ma place. nu vreau sa ajung sa pun sentimente de dragoste la mijloc si dupa sa imi para rau. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

De ce crezi ca e o gluma din moment ce ti-a dat numarul? In fine... fata e ca si a ta, vezi sa nu faci tu ceva greseli pe parcurs sa o ia la fuga fata. Bafta!

| Legend123 explică (pentru TheLoveDoctorr):

Pai prima data a spus ca ''potentiali prieteni'' si dintr-o data ma place. thinking

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru Legend123):

Pai normal ca a zis potential prieteni voiai sa-ti zica din prima "oh, vasilica, eu te plac chiar daca te stiu de putina vreme si tu acum ma poti considera o usuratica si sper sa mai umbli dupa mine"

| Legend123 explică (pentru TheLoveDoctorr):

Deci sa continui si sa o intreb daca vrea sa fie prietena mea? big grin

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru Legend123):

Cati ani ai?

| Legend123 explică (pentru TheLoveDoctorr):

16 laughing si sincer nu am mai simtit chestia asta pentru nicio fata. fostele prietene le aveam doar pentru aspectu fizic. dar erau proaste si nu vorbeau deloc. fata asta e altfel. simt ca ma indragostesc de ea si nu vreau sa ma indragostesc si dupa sa sufar straight face

9 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Eu cred ca si ea te place
Probabil initial nu te iubea, dar acum cand te cunoaste, te iubeste

| Legend123 explică (pentru R0R0):

Suntem impreuna happy

| R0R0 a răspuns (pentru Legend123):

Felicitari! happy

| December a răspuns:

Pai tu intalneste-te cu ea si vezi cum se comporta. Din ce ai zis aici... daca nu face vreo gluma proasta...reiese ca te place si eawinking. So go for it!