| Izzﻵ a întrebat:

happy deci am si eu o micuta povestiuara. despre colega mea.
Colega mea acum 3 zile a cunoscut un baiat iuly. el in prima zi nu a prea bagat`o in seama. dar a2a zi se dadea la ea si am observat ca dorea s`o sarute. Dupa ceva timp ne-am jucat adv si prov, l`am pus sa o pupe finutz, apoi sa o sarute pe gat si apoi pe buze :X ea fiind rusioasa no. el a loat`o in brate si i`a zis ca nu are dc sai fie rusine, a pus capul pe umarul lui si apoi l-a sarutat acest sarut a durat 5 minute! vazand ca le place laughing i-am pus again si again. Ieri el era cu o fata in curtea liceului, a plecat cu ea si cu ink un baiat in spatele atelierului ce vreau sa evidentiez e ca iuly cu fata aceea erau distanti! cand a venit inapoi o lua de gat si se tot uita la colega mea straight face mai tarziu dupa ce am fost s`o duc acasa, ne-am intalnit cu el. surpriza vroia sa o sarute si a loat`o in brate! :X... pe mess a recunoscut ca a facut asta sa o faca geloasa. Credeti ca o place?

PS : el are 16 ea 13

Răspuns Câştigător
| alexutza_7365 a răspuns:

E foarte posibil sa o placa

mult succes colegei tale

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu stie ce vrea cu adevarat. E posibil sa le placa pe amandoua.

| Anakatsu a răspuns:

Dc nu il intrebi direct? crede-ma e mult mai simplu asa decat sa ceri pareri la o groaza de necunoscuti :S

| Izzﻵ explică:

Scuzati greselile de ortografie! dar sunt obosita si am fost rugata sa postez intrebarea

| Izzﻵ explică:

@ Anakatsu. eu nu-l intreb pentru ca nu stiu mi-e rusine laughing) ea la fel