| Ariciu34 a întrebat:

deci stăteam în pauză în bancă şi după vine o colegă blondă de care toți sunt in limbă după ea, se aşează la mine in brațe şi mă sărută franțuzeşte. Problema e că a zis că vrea să fim împreună şi nuştiu dacă să o accept sau refuz voi ce ziceți. P.S Amândoi avem 13 ani

Răspuns Câştigător
| Forex a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar trebui sa fii mai atent la ea daca chiar te place. Deoarece dupa cum spui "toți sunt in limbă după ea" oricand ar putea sa-i placa de alt baiat.

| Ariciu34 explică (pentru Forex):

A zis că îi place mult de mine şi că restul băieților îsi pierd timpul dacă vor să o cucerească

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cel mai... baiat, daca n-ai accepta o asemenea propunere si oferta imbietoare. big grin

| dolceromania a răspuns:

Te foloseste pentru a atrage pe altcineva.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Daca e buna accept o rolling on the floor dar sa ai grija cu scoala, sa nu devina mai importanta prietena decat scoala!

| 6Anonim9 a răspuns:

Refuz-o, pare cam dubios. Sau intreab-o ce a determinat-o sa faca asta. Succes!

| Ariciu34 explică (pentru 6Anonim9):

Da mi-a spus că se simțea atrasă de mine de când eram in clasele mici. Şi că nu mai pe mine mă vrea