| zidrax a întrebat:

doresc sa-mi fac un site despre Muzica Sex si Jocuri Video si as avea nevoie de niste siteuri de unde pot lua wallpapers xxx pentru siteul meu. Dau funda pentru cele mai cool siteuri.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vrei sa faci un site si nu stii sa cauti pe google wallpapers?
http://tiny.cc/gdo8w

3 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Daca faci siteul pe servere romanesti, risti amenda...

| TheWorstNightmare a răspuns:

Http://www.google.ro/
Gasesti aici cate vrei.
Doamne, ce idei iti mai vin si tie, acum serios, muuzica, sex si jocuri video, esti obsedat de filme porno, oriunde mergi cred ca ai halucinatii cu fete goale. TREZESTETE!

| hunterpainting a răspuns:

Intra pe un site porno, deschide un video, fa-l full screen, da-i print screen, deschide paint, da-i paste, salveaza si ai wallpaper.