| AestheticPerf a întrebat:

Duce ce vorbesc cu o fata in text, cum ar trebui sa inchei, ce ar trebui sa ii zic la final cand hotarasc sa ii scriu maine, un compliment, o incurajare, sa nu ii zic nimic, nu stiu, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Dacă nu ii spui nimic ii arăți ca nu mai vrei sa vorbesti cu ea. Ii poti spune cv de genu : Mai vorbim si mâine, ar fi foarte frumos dacă am continua discuția si mâine, acum nu mai pot vorbi hai te rog să vorbim mâine... Etc Sunt n formule doar sa fii creativ si să ai nițică minte si gata treaba.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Spune i, in incheiere, te pup ne vedem sau ne auzim mîine.