| Corsi a întrebat:

dupa ce s-a intamplat asta - http://www.tpu.ro/......-face-cu/, [ Daca nu va da la intrebare, copiati link-ul si puneti-l intr-o pagina noua ] fata de care v-am povestit in intrebarea trecuta a venit si azi la sora mea. Eu sunt racit de 2 zile. Azi erau si fetele alea la sora mea si inca un baiat. De data asta nu a facut cum facea afara sa nu ma bage in seama cand erau fetele cu ea. Acum a stat numai cu mine. M-a luat de mana, m-a pupat. m-a intrebat daca vreau sa imi faca ceai, etc., mi-a spus sa pun capul pe umarul ei, m-a luat in brate. Vreau sa stiu. Ma place sau nu? Trec la pasul urmator sau mai astept?

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ce povestesti aici nu prea inseamna nimic. Multe fete fac asa ceva pentru ca vor sa te simti ceva mai bine.

| Expressions a răspuns:

Cum sa pui intrebari de genu aici frate? Tu trebuie sa simti daca mergi mai departe sau nu. Asta e cel mai bun sfat care il poti primi, crede-ma.