| anonim_4396 a întrebat:

e normal ca la 19 ani sa fiu virgin? Precizez ca nu am complexe sunt inalt, corpolent, ingrijit mai mereu, sunt chiar o persoana fara inhibitii in ce tine de restul, nu sunt timid, am avut multe iubite, dar nu a fost sa fie, in ce tine marimea penisului 18cm lungime si 14cm diametru Astept parerile si sfaturile voastre

Răspuns Câştigător
| RaspunsuriSerioase a răspuns:

Evident ca este normal, nu exista o varsta standard la care iti pierzi virginitatea. o sa vina si radnul tau, stai linistit! Concentreaza-te pe problemele adevarate ale vietiiwinking

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hai sa nu dramatizam asta nu e o problema, vei gasi si tu

| mentholinks a răspuns:

Multe iubite si fara sex. Asta suna dubios. Poate ai un comportament neadecvat.