| nevroticul008 a întrebat:

e urgent, am nevoie de voi. Am avut 2 contacte sexuale pana acum. Ambele protejat, prezervativele verificate dupa aceea, fiind ok. Ultimul a fost acum 3 zile. Sunt foarte speriata. Aseara m-am folosit de o jucarie sexuala sa ma masturbez, iar azi am gasit pe chiloti lichidul care curge cand ma ud, cu tente maronii, de obicei asta se intampla cand se apropie menstruatia, dar ar fi mai devreme cu 10 zile. Exista sanse sa fiu insarcinata? Mi-e frica. Ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu poti fi gravida, in conditiile prezentate de tine.

| Necunoscut112 a răspuns:

Păi ce argumentare vrei? Cum rahat să fii gravidă când ai făcut sex protejat şi aţi şi verificat prezervativele şi erau intacte?