| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca excitatia duce la pierderea neuronilor si a memoriei? Nu stiu unde am auzit asta sau cine a zis dar chiar vreau sa aud parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Presupunere conform careia : ''... excitatia duce la pierderea neuronilor si a memoriei? '' NU este doar GRESITA ci este de fapt complet ABERANTA si a putut fi ''enuntat'' in mod sigur de un agarici dobitoc si imbecil. rolling on the floor

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Of! Altul care pune botul la ce vomită altii.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este adevarat!
Dar masturbarea excesiva poate duce la boli mentale.

| corbulalbrosu a răspuns:

Presupunere conform careia : ''... excitatia duce la pierderea neuronilor si a memoriei? '' NU este doar GRESITA ci este de fapt complet ABERANTA si a putut fi ''enuntat'' in mod sigur de un agarici ageamiu si dobitoc si imbecil rolling on the floor lipsit de cele mai elementare cunostinte medicale. Fiindca altfel ar fi aflat si cunoscut daca s-ar fi informat citind studiile stiintifice publicate, ca masturbarea si/sau pregatirea orgasmului determina organismul sa produca si sa elibereze o serie de mai multi hormoni, printre care sunt endorfina, dopamina si oxitocina, adica exact hormonii care induc sentimentele de dragoste, fericire si buna dispozitie.

| Andreeush a răspuns:

Nu e adevărat!

| Sofer a răspuns:

Te aduce intr-un extaz de placere.

| Donsavas a răspuns:

Excitația Da, duce la pierderea neuronilor, daca iei droguri.

| Crackman a răspuns:

Masturbarea excesiva duce la asta.

| mihai212003 a răspuns (pentru Crackman):

Merci pentru raspuns! Am o intrebare. Ce intelegi prin masturbare excesiva?

| Crackman a răspuns (pentru mihai212003):

Undeva la 2 ori pe zi. In fiecare zi

| Paul754880338 a răspuns:

Nu imi amintesc...:-)) sa fii auzit asta

| marcelCelAgresiv a răspuns:

Da ma acolo la laba linistit ca nu patesti nimic