| speack20 a întrebat:

Este normal sa am penisul de 9 cm cand e "sculat" si cand nu e "sculat" 5-6 cm?

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

Daca ai 12 ani sa stii ca ai un penis normal care va fi de 16 cm cand vei fi de 18 ani happy felicitari

5 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

E important sa stim cati ani ai...si dupa vom vedea de e normal sau ba happy

| crissa20 a răspuns:

E normalwinking

| BadSoGooD a răspuns:

Pai depinde de cati ani ai. Daca nu ne spui nu te putem ajuta

| BadSoGooD a răspuns:

Daca ai 12 ani e bine.

| speack20 explică:

Scuzati-ma am 12 ani

| crissa20 a răspuns (pentru speack20):

Daca ai 12 ani sa stii ca ai un penis normal care va fi de 16 cm cand vei fi de 18 ani happy felicitari