| Dragooos223 a întrebat:

Este o melodie in care tot zice oioioioi in portugheza cred si o tot da pe la radio! funda+vot

Răspuns Câştigător
| anonim22378 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GnBYdUXi3Eg&feature=related asta e cu siguranta si eu tot de la radio o stiu asc pana la sfarsit ca la inceput nu iti dai seama ca e asta melodia

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dragooos223 explică:

Nu e danca bonito tot zice oioioioi si canteretu vb intr-o limba de asta straina gen portugheza... nu stiu exact o tot da pe la kiss fm...

| anonim22378 a răspuns:

Ms pentru funda

| BuLiNuTzACrazy a răspuns:

Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo

| LifeWaterLight a răspuns:

Narcotic Sound and Christian D - Danca Bonito
http://www.youtube.com/watch?v=Nycj2L_rR78