| danyyuby69 a întrebat:

Este ok daca ma masturbez la animeuri in care doua fete cu organe genitale fac sex? Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca tie iti face placere ceea ce privesti si simti ca iti provoaca si senzatii de excitare si tot ceea ce faci te satisface, atunci da-i bataie. big grin

4 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Cred ca este ceva normal, dar nu inteleg prea bine cum e cu fetele cu organe geniale, fii mai specific, cum ai pus problema este interpretabil.

| Adela06 a răspuns:

Da,pentru că până la urmă o să îți fie mai bine.
Fa ce-ți dorește inima! Și eu mă masturbez uneori, rareori dar mă excită extrem de mult și îmi place

| TRIGGEREDrobbie a răspuns:

Nu,asta e semn ca esti autist si o pierdere de timp si bani a parintilor tai.

| adrianIUBESCANIMEURILE1 a răspuns:

Eu MA masturbeza