| costin007 a întrebat:

este vreo diferență între a face sex prima oara si a face dupa câteva ori

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul fetelor sexul de dezvirginare de obicei este foarte dureros si vor fi la fel dureroase sau cu un disconfort ridicat si urmatoarele acte sexuale. Disconfortul scade treptat si dispare complet in momentul in care vaginul se largeste suficient incat sa se potriveasca "manusa" pe penisul partenerului. Numarul acestora nu se poate preciza deoarece depinde de mai multi factori de natura fizica uneori chiar si psihice. In cazul baietilor nu se semnaleaza/simte nici o diferenta de natura fizica.

13 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da exista o mare diferenta. Prima data o faci fara sa stii prea multe despre sex, iar apoi o faci cu mai multa responsabilitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu cu aceeaşi mână, nicio diferenţă.

| Arthiom a răspuns:

Da, prima oara doarewinking, si continua sa doara cateva zile. Dupa nu mai doare. Cam atat.

| RAY a răspuns (pentru Arthiom):

Ce naiba sal doar himeul?

| Arthiom a răspuns (pentru RAY):

In primul rand scrie corect, sa te bage lumea in seama, in al doilea rand, documenteaza-te daca nu stii din experienta.

| RAY a răspuns (pentru Arthiom):

Eu nu sunt barbat scuze, dar ce il poate durea?

| Arthiom a răspuns (pentru RAY):

Tu nu ai trecut prin clasa a 7-a la orele de biologie?

| RAY a răspuns (pentru Arthiom):

Eu nu am invatat asa ceva in clasa a 7 ea, in clasa in a 7 ea abia am invatat ce e adn ul, eu n-am facut educatie sexuala pentru ca nu se preda pe timpul meu, acum cu durerea eu n-am simtit nici o durere

| Arthiom a răspuns (pentru RAY):

Da nu ma refer la educatie sexuala, in clasa a 7-a se preda din anatomia umana sistemul reproducator, urmat de boli etc. In orele alea ar fi trebuit sa se mentioneze si asta, daca nu, atunci in liceu 100% trebuia sa se mentioneze.

| RAY a răspuns (pentru Arthiom):

Anatomia am invatat

| CrystyCRS a răspuns:

Da,prima data o sa te doara tare, iar dupa nu te va mai durea asa tare pentru ca corpul se va obisnui. Funda? happy

| BadAngel a răspuns:

Experientawinking

| Mojisil a răspuns:

Prima oara te dezvirginezi