| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 15 ani iar iubitul meu are 19 ani. Părinții noștri spun că e o diferență prea mare de vârstă pentru a putea fi împreună si sa ne incepem viața sexuala dar pe noi nu ne interesează de părerile altora și oricum ne-am început viața sexuală. Chestia e ca de la o vreme el e cam distant cu mine si a devenit foarte narcisist. Eu cred ca are pe alta de vârstă lui. Sau nu stiu...Ce să fac?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu trebuie sa aiba pe alta de varsta lui ca sa se comporte asa.Tu crezi asta pentru ca asta ti-a indus a tai.
Cred ca poti sa vorbesti cu el despre asta si sa afli ce se intampla, iar daca nu va mai puteti intelege va despartiti si gata. Bucura-te ca nu ai plecat si de acasa.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Multumesc, cu ajutorul sfaturilor Tale acum ne-am împăcat! Fundiță

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum nu te mai vrea nimeni ca ai facut sex la 15 ani

| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari!
Daca tot nu-ti pasa de nimeni, de ce mai vii sa ne intrebi ce faci acum? Baiatul a obtinut ce a vrut de la tine si gata, te va parasii pentru alta.
Tu la ce te asteptai, sa te ia de nevasta la 13 ani?
Asta este! Cand nu asculti de parinti, merita sa suferi consecintele faptelor tale.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Tu ai scris nevasta la 13 ani dar eu am 15... Mda... Isteț.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aceeasi marie, cu alta palarie. Ca ai 13 sau 15, esti in aceeasi oala, tot copila mica esti si tot asa trebuei sa asculti de parinti.

| Justme1997 a răspuns:

Să asculți de părinți pentru că au dreptate. Pentru că ești mică el te-a prostit și deja s-a plictisit

| Movalor a răspuns:

Nu vreau sa fiu rea sau ceva dar probabil doar te-a prostit și acum nu te mai vrea. Imi pare rau dar din perspectiva din care o vad asa pare. Uneori trebuie să iti asculți părinții chiar dacă par ca greșesc!