| BombaLaBomba a întrebat:

Salut tpu.Eu am foreskin.Pot face sex daca am foreskin? Cum se poate trata aceasta boala?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Foreskin înseamnă prepuț. Toți bărbații necircumciși au așa ceva - se natural, nu e o boală. Altfel, ar fi le fel de „bolnav" cineva care are urechi. Sau nas etc.
Pe bune?!?
Evident că poți face sex. Eu fac asta de vreo 50 de ani!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei cauta doar putin printre raspunsurile mele prezentate pe acest site, in mod sigur ve gasi explicatiile si sfaturile necesare, precum si modul cel mai bun/indicat de a actiona in vederea eliminarii sau a tratarii afectiunii de care sufera put(z)ulica ta. Posibilitatea sau imposibilitatea de a intretine contacte sexuale normal si/sau satisfacatoare atat d.p.d.v. al partenerei cat si a ta, depinde de valoarea gradului de afectare pe o scara de la 1 la 4. Multa sanatate! https://www.medlife.ro/......teaza.html

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Omule. in conditii vitrege. trebuie sa poti sa **** orice

| Stounos a răspuns:

Daca nu i spui da