| Pro4K a întrebat:

Eu am vazut ca am un fel de fimoza n1-2 si cand imi dau pielea jos pe pe penis pe spatele varfului penisului am ca un fel de linie rosie care parca intra capul penisului. Am 16 ani e vreo boala sau ceva?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca reusesti sa faci si tu cu penisul tau la fel cum este prezentat in acest film educational, in acel caz penisul tau poate fi considerat ca fiind clinic... sanatos, d.t.p.d.v. Multa sanatate!
https://www.youtube.com/watch?v=s6on8BsMrsg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia de numește "ață". Dacă îți poți decoltata penisul ca să i se vadă capul acestuia în întregime, nu ai nicio boala.

| AlexBananas a răspuns:

Fimoza este o boala ce nu iti permite sa-ti decalotezi penisul. Daca iti poti beli penisul complet inseamna ca esti sanatos si dornic de bagat la fete happy. Succes!