| BRUHnuamnume a întrebat:

Mie imi place de o fata din clasa mea, chestia e ca ea nu ma observa sau probabil ma stie de rau si prietenele ei dive se baga mereu cand vreau sa vorbesc cu ea. Nu vreau sa par emotiv dar si sa îi dau mesaj mi-e greu. Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă îi dai mesaj nu înseamnă că ești emotiv...

| BRUHnuamnume explică (pentru Adry05):

Mda, dar va fi suspicioasa si va duce la ceva greu de suportat

Barfe-->expunere-->bataie de joc asupra mea

| Adry05 a răspuns (pentru BRUHnuamnume):

Dacă îi scrii pe tonul potrivit adică să nu se vadă că te dai la ea o să creadă că îi scrii din plictiseală

| BRUHnuamnume explică (pentru Adry05):

Da, dar noi nu prea ne scriem

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vorbește cu ea peste prietenele dive.

| BRUHnuamnume explică (pentru sadrian46):

Nah, ele sunt ca un zid

| sadrian46 a răspuns (pentru BRUHnuamnume):

Dta ești bărbat, și ești diplomat, și le faci curte la toate, când faci zidul, dar mai tare îi faci ei. Și astfel spargi zidul. Este o joacă, dar astfel înveți să te porți cu fetele și să te lupți pentru iubirea ta.

| Marius22222222222 a răspuns:

Aa cum vrei sa fii cu ea daca nici numele tau nu il stii?

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Banuiesc ca fiind in aceeasi clasa cu d-ra, ii ai Facebookul si numarul de telefon. Scrie-i un mesaj privat WhatsApp.
Prefa-te cu nu stii ceva la o materie la care ea e as, si incepi conversatia pentru a te lamuri cu acel subiect. Din vorba in vorba, mai schimbi subiectul si la un moment dat in semn de multumire ca te-a ajutat, o inviti la o prajitura si un suc.
De acolo, succes!