| daniel2245 a întrebat:

eu si prietena mea ne masturbam reciproc.
Eu ii faceam "degetica" iar apoi ea mie ( ea fiind imbracata).
Este posibil sa fie vreo sarcina?
Facem asta de 5-6 luni ciclul i-a venit mereu uneori intarziat 2-3-4 zile dar a venit, dar acum ei i s-au marit sanii, picioarele, s-a si ingrasat putin si are dureri frecvente de cap ( durerile de cap le avea de fel uneori)
Se poate totusi sa fie vreo sarcina? Cum putem depista? NU cred ca a ajuns vreodata sperma in vagin...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi culmea ghinionului ca in urma unei ''degetici'' facute mai neglijent sa fi existat vreo urma de sperma pe degetele tale si exact in acel moment sa fi fost si ea in perioada fertile a ciclului menstrual. O asemenea nesansa de cine stie ce valoare, posibil ca mai mare si de 1/1.000.000 ar fi chiar mai mult decat ghinion, Poate sa isi faca un test de sarcina pentru linistea sa sufleteasca, pentru a scapa de stress si ingrijorare. Multa sanatate!

| daniel2245 explică (pentru corbulalbrosu):

Am inteles! Dar imi puteti explica acele simptome ciudate? Si inclusiv cresterea corporala?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu are cum sa fie insarcinata ca voi ati facut doar sex oral.

| Mandreiv a răspuns:

Daca sperma ta nu a ajuns in interiorul vaginului ei nu are cum sa fie vorba de sarcina. Modificarile de care spui pot fi simple modificări hormonale ce vin odata cu varsta sau odata cu alte modificari ale organismului.

| anonim030694 a răspuns:

Nu are cum sa exista vreo sansa de la masturbare! Poate doar daca ii faci "degetica" folosind ca "lubrifiant" sperma ta.