| salutsuntstefan2 a întrebat:

Experimentarea sexului in tei? Ce parere aveti? Printre crengile teiului sau intr-o casuta in copacel? Da sau ba?
Dau funda si rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| TheGentleman a răspuns:

Dragostea din tei. Ce mai. laughing

4 răspunsuri:
| Motivation2020 a răspuns:

De ce nu, ai avea parte o o senzatie foarte tare in public sau nu, incearca

| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca esti exchibitionist ai face sex in copac, ca sa te vada lumea, dar este considerata o boala mentala si poti fii arestat pentru asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O idee bună. Un strămoș al tău, tot așa a babardit-o pe buna, sus pe creangă, atârnat în coadă. Vezi să nu cazi de acolo.

| Capsunadulce a răspuns:

Hey, e bine să încerci lucruri noi, e plăcut într-o căsuță dar e spontan și în tei direct, nu știu dacă ai înțeles ceva de aici dar fa asta, succes!