| anonim_4396 a întrebat:

Fosta mea iubita are relatie de vreo 6 luni, dar de 2 zile m-a adaugat in grupul ei de close friends de pe Instagram.
Ce ar trebui sa inteleg? Ca ma vrea inapoi si nu stie cum sa se bage in seama cu mine?

Dau Funda

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Fa sex sălbatic cu ea

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cum a fost relația voastră și cum ați rămas după despărțire. și eu am un fost cu care mai vorbeam uneori și când aveam relație, nimic flirty sau ceva, doar glumeam și ne amuzam de chestii și ne mai răspundem uneori la story să râdem și de aia îl și am la close friends și el pe mine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut.
Nu putem sa iti spunem sigur asta, poate sa insemne si asta, sau poate sa insemne ca nu.

Cel mai sigur, ar fi sa ii dai si tu semne, si asa poate va apropiati din nou.

Numai bine!

| SilentRain a răspuns:

Fie ii e dor de tine, fie vrea să te facă gelos, oftige

| NarcisIfrim a răspuns:

Cere atentie,asta e tot, astepta ca tu sa vezi ce posteaza, si tu sa raspunzi, daca tu esti cu capul pe umeri nu ii oferi placerea asta.
Daca ii raspunzi va crede ca inca o mai iubesti, si te gandesti la ea.

| Ancandf875 a răspuns:

Nu stiu ce e in mintea ei dar te îndrum sa ii dai mesaj si sa o întrebi care sunt cauzele pentru care ai aparut la close friends si daca mai simte ceva pentru tine.
Totusi tin sa cred mai mult ca te a adaugat pentru ca era apropiata de tine si ati ramas prieteni dupa sau vrea sa vezi ce ai pierdut si sa-ti faca in ciuda.

| TheFrunza a răspuns (pentru Ancandf875):

Noi am ramas in relatii bune si ea a fost foarte atasata de mine.

| Ancandf875 a răspuns (pentru TheFrunza):

Probabil te vrea aproape si nu vrea sa strice prietenia voastra pe o cearta din trecut.