| CatalinLaurentiu02 a întrebat:

Ieri am ejaculat in prezervativ, apoi am urinat si am facut dus unde m-am spalat cu săpun. La câteva ore am urinat apoi la ceva timp prietena mea mi-a facut un oral scurt apoi am pus prezervativul de l-am băgat pe baiat in ea. Si dupa câteva minute, a lipsit lubrifierea iar ea a pus scuipat din gura. E in perioada fertila. E vreo șansă? Adică daca mi-a ramas ceva pe cap iar ea a luat gura si l-a pus pe prezervativ

Răspuns Câştigător
| CatalinLaurentiu02 explică:

Un asemenea scenariu asa cum este cel inchipuit de tine este nu doar in proportie de 99, 99% neverosimil ci 100% IMPOSIBIL.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Oare cat timp ti-a luat sa formulezi acest scenariu hilar? rolling on the floor

| CatalinLaurentiu02 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu mai rade de mine si raspunde la întrebare laughing) știu ca e prostesc dar mintea ma duce pe tot felul de întrebări laughing mai ales ca nu is in tara unde m-as descurca mai bine daca Doamne feri ar fi ceva? acum raspunde ca lumea si incurajeaza-ti camaradul?