| alexandru91 a întrebat:

ieri am facut dragoste cu prietena la baie, in cada apa tot. si am facut fara prezervativ, si mi am dat drumu in ea, cand eram in apa, si odata cand eram in picioare. exista vreun risc va rog raspuns :d

Răspuns Câştigător
| ali_7795 a răspuns:

Doamne.nu folositi alta metoda de protectie? atunci este grav.sa ia pilula de a doua zi.normal ca este in risc... aveti mai multa grije data viitoare si daca scapati de data asta multumiti luiu Dumnezeu.pup

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da, de ce n-ar exista. Ati avut contact sexual neprotejat, cu ejaculare, asa ca in functie de perioada ciclului menstrual in care se gasea ea, riscul este intre 5 si 100%.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, riscul fireste ca exista! Dece nu ati facut dupa baie, NORMAL, cu PREZERVATIV?! De boli cine credeti ca va pazeste?!

| Tania a răspuns:

Este clar gravida.eu am inteles ca in apa spermatozoizii merg excelent in vagin.Da e gravida o sa fi tata! Spune-i sa isi ia pastila de a doua zi daca nu e prea tarziu...trebuie ca lumea sa fie mai responsabila.

| JulieAndreeaB a răspuns:

Exista risc foarte mare.insa poate sa ia pilula foarte urgent.

| Deeiutss a răspuns:

Daaaaaaaaaaa normalll daca tiai dat drumu in ea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia uite, altul care crede ca poate sa omoare spermatozoizii prin inec.

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Da. exista tot riscul. dar mai intai, cati ani ai? big grin

| selly_9145 a răspuns:

Se poate ca fata sa ramana.:ss

| EdY_8303 a răspuns:

Normal te bate taicatau cu cureaua si te exileaza de pe planeta