| eusebiu27 a întrebat:

ieri am făcut sex cu prietena mea, protejat fără sa îmi dau seama. Am ejaculat in prezervativ și am continuat sexul după. Dupa ce am terminat am văzut faptul ca rezervorul prezervativului era plin, dar nu era fisurat sau ceva doar era plin.Credeti ca e vreo șansa sa rămână?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu este posibila aparitia unei sarcini.

| Sofer a răspuns:

Dacă nu a curs nimic din el, nu cred ca sunt șanse.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Stai linistit ca nu este insarcinata, prezervativul respectiv a ramas intact dupa folosire, daca nu are nicio fisura asa cum ai precizat nu ai de ce sa iti faci griji.

| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Sunt sanse mici sa ramana, de preferat, daca nu vreti dureri de cap, mergi la orice farmacie si ceri pilula de a doua zi, dar ca sa fii sigur 100%, costa 60 sau 70 ron, depinde de farmacie, sunt 2 pilule, prima se ia de preferat in primele 12 ore de la contact,urmatoarea (vezi prospect, citeste cu atentie si urmeaza cu sfintenie), va fi bine, distractie placuta mai departe, nu va lasati amarati de un mic accident ☺️

| eusebiu27 explică (pentru Coca_Marian_1984):

Nu a curs nimic din el, și pe ea am
Întrebat-o dacă a simțit ceva și a spus ca nu, plus ca după ce l-am
Verificat nu era ud in vârf prezervativul in dreptul rezervorului

| itsmedeby a răspuns:

Nu! Nu este posibil, doar daca prezervativul s-a fisurat. Data viitoare cand nu esti sigur daca prezervativul s-a rupt sau nu, mergi repede la baie si baga apa in el. Daca vezi pe undeva ca curge, da, atunci iti poți face grijilaughing) Dar acum, din ce ai spus tu aici, poți sta linistit.

| RaduPatriscan a răspuns:

Prea multe filme porno vedeti.