| NicusorPOWER a întrebat:

ieri la ora 1:30 am facut sex in masina si am varsat din greseala putin JACK DANIELS pe scaune azi cand am plecat la sala era o pata pe scaun, cum o pot scoate?
Stiu ca suna ciudat dar masina o am de 1 an e un BMWE92 AM 19 ANI JUMATE

10 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Dai cu apa si vanish dupa clatesti cu apa.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Curteaza macaroana, ca se termina aluatul din castron! laughing laughing laughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Am inteles : sex in bmw, la ora 1:30, 19 ani.
Spune utilizatorilor care citesc asta si in ce pozitie ti-ai tras-o, cred ca i-ar putea ajuta, stii tu, si-ar da seama cum ai putea sa scoti pata aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex în câți?
Întreb și eu, știi, că are mare legătură cu pata, la fel ca și restul lucrurilor pe care le-ai spus.
Dacă e în 2, ai putea să scoți pata, dacă e în 3, îți trebuie mai multă apă...

Răspuns utilizator avertizat
| LarissaLary189 a răspuns:

Vanish e solutia laughing

| mihaidiablo a răspuns:

Nu inteleg ce treaba are sexul cu varsatul bauturii pe o bancheta de masina

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mihaidiablo):

Vroia fata sa se dea mare, ce n-ai inteles? Pai, nu oricarei fete ii da mana sa aiba BMW in care sa faca sex!
Trebuie sa intelegem ca gradina lui Dumnezeu e mare.

| Anapanda a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Din cate vad dupa nume eu zic ca e baiat

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Anapanda):

Da, ai dreptate. La baieti functioneaza si mai abitir.