| Dutu7385895895759585957958585858585858585858585 a întrebat:

îmi place de o fata care e la scoala cu mine dar e in clasa 6 și eu in a 7, așa și stiu bine ca și ei ii place de mine,dar de la ceva timp numai iasă din clasa sa ne vedem, i-am luat și un cadou, dar nu pot da îl dau pentru ca nu vine in pauza.Eu cred ca nu ma mai iubeste sunt foarte trist in fiecare zi voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

La varsta ta nu exista iubire. Exista numai "azi te plac, maine nu". E normal si logic.

| addy200 a răspuns (pentru sofisis):

Ai dreptate laughing)

| sofisis a răspuns (pentru addy200):

Eee, nah. Ya think? laughing) Normal ca am.

| addy200 a răspuns (pentru sofisis):

Yeah, am trecut și eu pe acolo, știu cum e laughing

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Ce cadou i-ai luat?
hee hee

| VibeTrix a răspuns:

Lasa fetitele, ca te asteapta un examen!

Răspuns utilizator avertizat