| LexuKrys a întrebat:

Imi place de o fata big grin si nu prea stiu cum sa o abordez big grin
Vara trecuta am cunoscut-o cand era cu unu ala is batea joc de ea... etc straight face
Mi-a placut de atunci de ea big grin Si ei de mine ne intelegeam minunat big grin
Dar faza e ca nu mai stiu ce s-a intamplat de nu am mai vorbitsad
Acum am avut la status ca ma duc la examen la romana etc. Si ea mi-a urat bafta m-a intrebat daca vreau sa ies cu ea pe afara big grin.
Am iesit i-am dat si un suc si deja cred ca iar imi place de ea :-s (in vara trecuta stia ca o plac)
Cum fac sa ma combin cu ea big grin adica sa reusesc 100%?
Mai e ceva, cand vb cu ea pe mess ne simtim foarte bine :X si i-am zis si ei asta si ea a zis ca se simte bine cu mine big grin :X
Cine imi zice cum ma combin cu ea are funda + vot

Răspuns Câştigător
| allexz a răspuns:

Fii Tu insuti happy daca tie iti place de ea, ei ii place de tine Dc Nu ii Propui sa va "combinati"? happy nu crezi ca ar fi mai simplu?happy mai invit-o la un suc cheamo pe afara happy e.t.c Eu iti Urez BAfta

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vad ca sunteti foarte apropiati si fata te incurajeaza si asteapta miscarea ta urmatoare!
Iesiti iar si spune-i ca te bucuri mult ca s-a despartit de cel care o chinuia.Si,cand te-o intreba de ce, ii spui ca de atunci vroiai sa fii cu ea...
Succes.

| Roberta a răspuns:

Poate ea deja asteapta de mult momentul acela happy Daca e asa cum spui nu mai astepta. Invit-o iar la un suc si vorbeste cu ea. spune-i ca ai intentii serioase daca asta vrei. stai cat mai aproape de ea. In nici un caz sa-i spui pe mes ori la telefon kiss Baftabatting eyelashes

| Muffer a răspuns:

Daca faci cum iti spun eu, e 100% crede-ma.Du-te in parc, pe o banca mai retrasa.Stati unu langa altul, vorbitii de relatii si cum de nu are prieten, uitate in ochii iei si vei observa ca stralucesc(asta inseamna ca te place)si saruto.In nici un caz sa nu o intrebi daca vrea sa se combine cu tine, e copilaresc si urat, asa fac eu e garantat 100%!