| cooper23 a întrebat:

Imi place de o fata de aproximativ 3 ani și nu stiu cum sa reactionez, cum sa vorbesc, ce sa fac atunci cand sunt in preajma ei, mă pierd instant. Ea este in clasa cu mine si cand stau in pauza si stau pe Facebook sau ce mai fac eu, mai trage cate o privire asa, lunga, adica o privire insistenta. Face asta foarte des. O data m-a sunat, iar eu am fost plecat si nu aveam semnal. Am intrebat-o pe Facebook de ce m.a sunat si facea misto de mine ca vorbea cu un coleg, isi trimiteau inimioare, asa la caterimca dar m.am ofticat intr.un fel. Mai ia si cativa baieti din clasa in brate si se uita la mine sa vada daca sunt gelos. Nu stiu ce sa fac.

HELP MEEE!

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ți-am spus ce să faci, iar tu pui întrebări, ca și cum asta ți-ar rezolva problema. De ce ceri sfaturi dacă oricum nu le urmezi? O placi de 3 ani și încă nu ai făcut nimic, nu te-ai plictisit să fii speriat?

Răspuns utilizator avertizat
| devorbacugrasuta a răspuns:

Offf doamne! Eu aș zice că daca te face gelos inseamna că vrea ceva de la tine.Scoate-o la o cafea ea asta așteapta sa faci primul pas