| Strelok a întrebat:

Imi place de o fata si as vrea sa stiu cum sa aflu daca si ea ma place fara sa o intreb.Sugestii va rog!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Ce vârstă ai?

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand in mod obligatoriu trebuie sa deveniti prieteni prin orice mod posibil. Doar pe urma vei putea spera sa abordezi problema unei eventuale prietenii de tipul relatiei mai avansate. Dar daca reusesti sa-ti depasesti timiditatea ai putea sa apelezi la singura solutie corecta si eficienta care se poate realiza prin abordarea problemei in mod direct in cadrul unei discutii face2face, intretinuta/purtata in cursul unei plimbari sau a unor discutii amicale intr-o cofetarie, pizzerie langa o cafea, un suc o pizza sau chiar si o inghetata. Trebuie doar putin curaj!

| Strelok explică (pentru corbulalbrosu):

Suntem deja prieteni.Sunt genul ala de om rece 99% din timp cam cu toata lumea, iti dai seama ce bine ma pricep la agatat? De obicei nu fac nimic si se tin fetele dupa mine.M-am obisnuit asa.Dar sa fac eu primul pas, e ceva nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-i prietenele. spune-i direct! Ce e asta? Nu mai stie nimeni sa agate o fata.

| Strelok explică (pentru anonim_4396):

E mai greu decat crezi...

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Cumara-i bmw rosu

| Strelok explică:

Ori raspundeti la intrebare cum trebuie ori mai bine nu.M-am saturat de comentarii de genu asta.