| Banana69 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa ii zic ca o plac. sad

Răspuns Câştigător
| Darkangelzn a răspuns:

Parerea mea ca ar trebui sa ii spui direct sau mai pe ocolite depinde de ce fata este... daca ii vei zice direct va fi mult mai bine si socul pentru tine nu ar fi asa mare dar daca stii ca nu poti ia-o pe ocolite si cum sa ii zici hmm...

De exemplu direct: Heii(numele ei) ce faci?
ea logic ca o sa zica bine tu?
Si tu ii spuii in felul urmatorbig grine ceva timp eu am altfel de sentimente fata de tine si am vrea sa fim mai mult decat prieteni daca nu te-ar deranja.

Pe ocolite exemplu: Heii sau servus cum vrei tu sa o saluti...as vrea sa iti zic ceva dar mie ca o sa razi de mine si mai bine nu ti-as zice faza e ca este ceva important si am vrea sa discutam ceva timp pe chestia asta si poate iti vei da si tu singura seama de vreau sa iti zic dar mai bine iti transmit asta decat sa ti-o zic in cuvinte mai bine iti arat!

Sper sa iti fi placut raspunsul meu!

Funda?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-i zici, simplu, direct si sincer:
"Imi place de tine, vrei sa fii prietena mea?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebi daca vrea sa-ti vada cocoselul

| Anonimus6999 a răspuns:

Ar trebui sa o cunosti mai bine, sa ii pui intrebari desprea anumite subiecte etc. Iar atunci cand te simti pregatit sa ii spui "Te plac" Eventual sa ai si o floare acolo sa ii dai happy Succes in continuare!

| alexcool2000 a răspuns:

Te plac!