| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o prietena foarte mult si luna viitoare este ziua ei , as vrea sa-i iau ceva mai special. Aveti niste idei? Funda pentru cea mai buna idee! Multumesc!

2 răspunsuri:
| pisicutablue a răspuns:

O bratara sau o pereche de cercei
bijuteriile sunt pretenele fetelor
sau o rochie si sa-i spui ca tiar placea sa o vezi imbracata in ea love struck
daca nu ai un buget mare iai o inimiara de plus :X e un gest si mai dragut si cu un trandafir ii ajungi repede la inima

| Anonimul9393 a răspuns:

EDIT : Tin sa precizez ca, cu ocazia zilei de nastere a ei as vrea sa o intreb si daca vrea sa stea cu mine.