| teVada a întrebat:

Imi place de un baiat care are 14 ..Astazi la scl un baiat de la el din clasa m-a intrebat daca imi plk de el si daca vreau sa stau cu el si i-am zis ca da ..si apoi au venit ftele din cls de la el si m-au dus afara din scoala si baiatul de care imi plk (si m-a intrebat pr. lui) si toate fetele mi-au spus ca si baiatului pe care il plac ii place de mine si l-a strigat unu si a venit(el era la maga)si a zis ca si el ma iubeste... apoi am aflat ca varamea sta cu el! Credeti ca a fost baza cand a zis ca ma iubeste?

6 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Pai lamureste asta cu varata.

| neutrino a răspuns:

Eu cred ca daca ai scris in halul acesta, nu prea te duce capul.

| goshty a răspuns:

In primul rand scrie mai coerent ca sa intelegem si noi ceva. De aia nu primesti nici un raspuns. Am inteles ca era beat si ti-a zis ca te iubeste? Probabil ca a zis serios daca era beat, dar trebuia sa zica ca te place, nu ca te iubeste. Unei persoane ii zici ca o iubesti dupa ceva vreme in care stai impreuna cu ea, nu asa la oricine pe care vezi pe strada ii zici : "Te iubesc" laughing

| Phoenix231 a răspuns:

Nu inteleg o iota din ce ai zis tu. Invata sa scrii.

| Pufyllyk a răspuns:

Tu cati ani ai?

| Olalaboy a răspuns:

Pai nu te iubeste pentru ca nu poti iubi o pers asa oricum trebuie sa petreaca ceva timp cu tine macar o luna doua pentru a zice ca te iubeste dar la varsta voastra e normal iubirea vin de jos nu din inima asa ca nu te mai gandi la el